Ti, co u nás byli minulý rok, si letos určitě všimnou něčeho nového. A není divu, protože naše nové mezonetové domečky jsou prostě kouzelné.

Vyrostli prakticky přes zimu na konci naší zahrady a každý z nich nabízí útulné ubytování pro dvě osoby ve stylu „tiny house“. A i když jsou prakticky jako dvojčata, rozhodně ne jednovaječná.

Z venku sice vypadají podobné jako vejce vejci, ale uvnitř je každý z nich vybaven v trochu jiném stylu. Jeden je více rustikální, plný sytých tónů dřeva. No a ten druhý vás okouzlí svým světlým designem plným bílé barvy v kombinaci se světlým dřevem ve skandinávském stylu.

Více se o nich najdete na této stránce: https://www.penzion-u-levandule.cz/domky/

Tak co na ně říkáte? Dáte letos přednost ubytování v pokojích, nebo vám máme držet místo v některém z našich nových mezonetových domků? 😉

Tak, konečně máme hotovou i naši vysněnou letní kuchyň. A musíme se Vám pochlubit, protože se opravdu povedla…

Najdete v ní velký gril, pec na pizzu, pípu na pivo a limo a velké posezení – zkrátka vše, co byste mohli potřebovat k zahradní grilovačce.

Více informací najdete zde… Těšíme se na Vás!

Právě jsme dokončili nové zastřešené uzamykatelné kóje pro uskladnění kol (a možná by do každé vešel i motocykl). Každý pokoj penzionu má vyhrazenu jednu vlastní kóji a celý prostor je navíc nonstop monitorován naším kamerovým systémem.

Více informací najdete zde.

Tak hlásíme, že máme hotovo! Okolí jezírka konečně vydlážděno, zeleň navezena, posezení a lehátka rozmístěny, voda dopuštěna a vyhřáta na příjemnou teplotu…

Teď už vše čeká jen a jen na Vás.

Více informací naleznete zde.

Musíme se Vám pochlubit, protože máme velkou radost z našeho nového koupacího jezírka. Ještě nám sice chybí položit okolní dlažbu, ale být venku o trochu tepleji, dalo by se v něm už klidně koupat… Teda voda je teplá, jezírko je vyhřívané, ale to vylézání ven do zimy by bylo trochu horší.

Každopádně od hlavní sezóny 2022 se rozhodně máte na co těšit!

Práce u nás jedou na několika frontách. Koupací jezírko je skoro hotové a už jen čekáme na dlažbu, takže abychom se nenudili, pustili jsme se do zahradního posezení.

A ani tady jsme netroškařili… Těšit se můžete na plně vybavenou letní kuchyň, ve které bude nejen gril, ale také pec na pizzu a pípa, takže si u nás dovolenou užijí jak milovníci vaření, tak ti, co mají nejraději tekutý chléb.

Těšíme se na Vás v sezóně 2022!

1. prosince 2021 jsme spustili naši novou webovou prezentaci. Věříme, že na ní najdete všechny potřebné informace. Ano, je to opravdu tak, konečně jsme se dočkali… Chvíli to trvalo, ale výsledek rozhodně za to čekání stál. Nebo co myslíte? Jak se Vám náš nový web líbí? Budeme samozřejmě moc rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu, protože více očí víc vidí. A hlavně jste to Vy, pro koho jsme jej dělali…

Díky novému webu máte možnost mít představu o obsazenosti našich pokojů, a tak si lépe naplánovat jejich rezervaci. Tu navíc můžete provést přímo na webu online. Stačí vybrat Vámi požadovaný termín, počet osob, které přijedou a pak jen vybrat pokoj, který Vám vyhovuje. Po vyplnění a odeslání Vaši kontaktních údajů se Vám co nejdříve ozveme a Vaši rezervaci Vám potvrdíme, popř. doladíme její detaily…

Už teď se moc těšíme na Vaši návštěvu!